Najnowsze aktualności

Poniedziałek 26.08.2019
Oszczędność murowana!

Oferta specjalna - wyjątkowe ceny na niwelatory laserowe, niwelatory optyczne, dalmierze, lasery krzyżowe i nie tylko marek takich jak Nivel System czy Topcon. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Dalej

FAQ - Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

Aby ułatwić Państwu poruszanie się po naszej stronie, zdecydowaliśmy się umieścić odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w jednym miejscu. Jeżeli poniżej nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, zapytaj nas tu i teraz:

Zapytaj nas ON-LINE

Jak przedłużyć gwarancję na produkty Nivel System?

Aby przedłużyć gwarancję na niwelator, laser krzyżowy, czy inny instrument pomiarowy marki Nivel System wystarczy wejść na stronę: https://www.nivelsystem.com/pl/przedluzenie-gwarancji
i uzupełnić wymagane informacje na temat zakupu i wtedy możemy darmowo przedłużyć gwarancję dzięki czemu uzyskamy 24 miesiące zamiast 12 miesięcy okresu ochronnego.
Należy jednak pamiętać, że rejestracji musimy dokonać w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu.


Wróć

Już dziś pracuj
Narzędziami przyszłości!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.