Najnowsze aktualności

Poniedziałek 26.08.2019
Oszczędność murowana!

Oferta specjalna - wyjątkowe ceny na niwelatory laserowe, niwelatory optyczne, dalmierze, lasery krzyżowe i nie tylko marek takich jak Nivel System czy Topcon. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Dalej

O firmie

Sklep narzędziowy: z potrzeby dobrego wyboru

Od elektronarzędzi wymagamy dwóch rzeczy: sprawności i elastyczności. Sprawności, bo dobry sprzęt powinien służyć przez lata, elastyczności – ponieważ wykorzystywany jest w zróżnicowanych warunkach. W naszej ofercie mamy elektronarzędzia najwyższej klasy, dobrane w taki sposób, aby nasi klienci mieli jak najszersze możliwości wyboru.

Są wśród nich zarówno odkurzacze jak i piły spalinowe, są urządzenia takie, jak kosa spalinowa czy spawarka, wkrętarka i myjka ciśnieniowa. Są urządzenia takie, jak Żyrafa do szlifowania gipsów czy praktyczne zamiatarki. Słowem wszystko, co może być potrzebne rzemieślnikom, firmom budowlanym czy usługowym. Działamy tak, aby zapewnić wszystkim dobry wybór.

Elektronarzędzia: ceny dla wymagających

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci działają na niezwykle konkurencyjnych rynkach. Dlatego proponujemy im elektronarzędzia w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu mogą efektywnie wykorzystać posiadane środki i zapewnić sobie wysoką jakość urządzeń połączoną z maksymalizacją korzyści z inwestycji.

Aby zagwarantować naszym klientom spełnienie wszystkich wymagań,działamy według zasady – przede wszystkim ludzie. Oznacza to najwyższą jakość obsługi. Niezależnie od tego, czy ktoś wybiera laser budowlany, opalarki, strugi czy laser krzyżowy.

Sprzęt i narzędzia: serwis w standardzie

Troska o kontrahentów to znacznie więcej niż efektywny dobór najlepszych urządzeń. To także współpraca już po zakupie. Jako profesjonaliści, którzy dostarczają wysokiej klasy elektronarzędzia oferujemy także autoryzowany serwis firm takich, jak Metabo, Makita, Bosch, Flex, Festool, Protool.

Dla naszych klientów jesteśmy do dyspozycji w każdej chwili. Doradzimy wybrać najlepszy sprzęt i pomożemy w uzyskaniu maksymalnej efektywności inwestycji. Permetal to więcej niż narzędzia!

Wróć

Już dziś pracuj
Narzędziami przyszłości!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.